Moderné torty a dekorácie vo veľkej miere využívajú tlač na jedlom papieri.

Čo je jedlá oplátka a ako ju použiť?

Oblátka na tortu je z marcipánového papiera. Predávame len marcipánové oblátky (tlač na fondant, dekor papier) . Je to omnoho jednoduchšie dať na tortu, pevnejšie a krajšie. V iných eshopoch sa tieto oblátky nazývajú aj tlač na fondant alebo tlač na dekor papier.

Tlač bude realizovaná na jedlú oplátku takzvaný jedlý papier po dohode aj na marcipán. Fotka bude kompletne jedlá nakoľko na fotke bude realizovaná tlač jedlými farbami. Ďakujeme, že vám chutí!Potvrdzujú to stovky spokojných zákazníkov

Ako aplikovať jedlú oplátku na tortu?

  1. Pre jednoduchšie odobratie oblátky z fólie odporúčame ponechať oblátku 30 sekund v MRAZNIČKE a následne sa úplne ľahko folia od oblátky odlúpi.
  2. Natrieť oplátku zospodu piping gelom, jedlým lepidlom alebo riedkym medom bez hrudiek.
  3. Položiť a pritlačiť na tortu.
  4. V prípade krémových tôrt je nutné oddeliť oplátku a krém vrstvou piping gelu či tenkou vrstvou poťahovky.

Dôležité informácie pre objednávku

Potrebujete takto ozdobiť vašu tortu ? Cena zahrňa 1 oblátku (fondanový papier) vo formát A4. Využiteľná plocha na tlač vlastného obrázku je maximálne 26,5 cm x 20 cm. Ak plánujete štandartnú okrúhlu tortu, tak maximálny priemer je 20 cm. Menej sa dá.

Naša spoločnosť poskytuje len predaj čistej oplátky. Tlač na jedlú oplátku na základe objednávky (požiadavky) vám zabezpečíme bezplatne do 1 pracovného dňa.

Ak plánujete okrúhlu tortu, uvedte to do poznámky aby sme orezali obrázok do kruhu ! Oplátka vám však vždy príde na originálnom formáte - celá strana A4. Výrobca nebude vystrihovať či orezávať váš obrázok . Uvedte požadovaný rozmer oblátky v poznámke. Vyhýbajte sa obrázkom s čiernym pozadím kde dochádza k horším výsledkom tlače. Rovnako jednofarebným pozadiam.

Skladovanie jedlej oplátky

SKLADOVANIE : Na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom plastovom obale, pri izbovej teplote.

  1. skladujte oblátku pri izbovej teplote, v tme a v uzatvorenom obale.
  2. doručenie kurierom trvá 1-2 prac.

Použitie oplátky na krém

Výrobca odporúča použitie oplátky na potiahnutú tortu s fondantom. Podklad musí byť suchý, lebo oblátka si potom natiahne vodu a poškodia sa farby, resp. hrozí poškodenie povrchu oplátky, bubliny a podobne. Zákazníčky použili oplátku na čokoládové torty. Pri krémových je riešením použitie hmoty len čisto pod oplátkou na oddelenie vrstiev. V krajnom prípade je možné použiť PIPING GEL alebo podobný gel (modecor gel) na oddelenie oplátky a krému.

Prečo si vybrať nás?

Čím sme si vás získali:

  • Výnimočná kvalita a chuť
  • Príjemné ceny
  • Rýchle doručenie
  • Priateľský prístup

Recenzie: FondaCake je najlepšia voľba v pomere cena/kvalita.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 400 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky.

tags: