INFOINFO

Kvadrat Sushi&Pizza je tím odborníkov, ktorí pracujú pre klientov. Zameriavame sa na to, aby ste si na jedle pochutili. Preto si môžete objednať sushi za nízku cenu ale tej najvyššej kvality. Jediné, čo musíte urobiť, je vychutnať si bezkonkurenčnú chuť bez preplatku.

Donáška sushi: cesta splnenia sna

Kvadrat Sushi&Pizza je biznis, ktorý začal veľkým priateľstvom. Dvaja kamoši si často objednávali rôzne druhy príchutí. Dosiahli však iba polovičný výsledok: potešenie z chuti alebo príjemné dojmy zo služby. A to všetko za vysokú cenu, ktorá nezodpovedá kvalite služieb.

Po istom čase mali priatelia sen, a to vytvoriť perfektnú službu, ktorá by bola prístupná všetkým obyvateľom Ľvova aj mimo neho. Tak vzniklo Kvadrat Sushi&Pizza. Teraz je donáška jedla nielen rýchla, ale aj kvalitná. Hlavným cieľom spoločnosti sú spokojní zákazníci. Chceme, aby ste si užili chutné jedlo, európske služby a nízke ceny.

Dnes je Kvadrat Sushi&Pizza obľúbená donášková služba jedla nielen v Prešove. Táto služba funguje aj vo Ľvove a v mestách Červonohrad, Rivne a Chmeľnyckyj. Podarilo sa nám spojiť perfektné recepty pre japonskú a taliansku kuchyňu s ukrajinskými cenami a európskym leskom. Pracujeme pod registrovanou ochrannou známkou a s úspešným obchodným plánom s cieľom maximalizovať výsledky.

Prečo si vybrať práve Kvadrat Sushi&Pizza

  • Nízke ceny a veľké porcie;
  • Starostlivý výber produktov;
  • Skúsený personál;
  • Profesionálne vybavenie;
  • Osobné jedlo – zabudnite na pred pripravené jedlá, pretože každá objednávka je pripravená okamžite po telefonáte zákazníka;
  • Donáška načas, podľa všetkých pravidiel, starostlivé balenie, použitie špeciálnych vreciek na uloženie požadovanej teploty a času;
  • Príjemné prekvapenie a zľavy pre zákazníkov.

Názov
MBS SLOVAKIA s.r.o.
IČO
50799223
DIČ
2120493342
IČ DPH
SK2120493342 podľa §4
Sídlo
Antona Prídavka 3, 080 01 Prešov