Platba a donáška

Kvadrat Sushi&Pizza je spoločnosť, ktorá dodáva nielen jedlo, ale aj skutočné potešenie. Pracujeme v záujme našich zákazníkov, takže sa spoliehame na kombináciu kvality, európskych služieb a nízkych cien. Máte záujem o bezplatnú donášku v Prešove? Vitajte u nás. Je na čase vychutnať si bezkonkurenčnú chuť pizze a sushi!

Najlepšia bezplatná donáška jedla v Prešove od  Kvadrat Sushi&Pizza

Zdvorilí donaškári Kvadratu prinášajú chutné jedlo za nízke ceny. Nech sa páči, zoznámte sa s našimi dodacími podmienkami:

  1. Objednávky prijímame  od 11.00 do 23.45.
  2. Donáška je bezplatná. Stačilo míňať peniaze, ušetrite na cene nie na kvalite.
  3. Minimálna objednávka je 8 EUR. Ponúkame chutné a cenovo dostupné sushi v Prešove. Porcie sú veľké, čo vám umožní plne si ich vychutnať
  4. Pohodlné objednávanie. Vybrať si sushi, pizzu a iné jedlá si môžete prostredníctvom internetu na webe alebo telefonicky. Viac pohodlnejie to ani nemôže byť!
  5. Donáška mimo mesta. Podmienky takejto služby nájdete u operátora. Ponúkame prijateľné ceny.
  6. Predobjednať akýkoľvek deň alebo čas. Lacná pizza v Prešove sa teraz dodáva načas bez zbytočných očakávaní.
  7. Pohodlný platobný systém. Rozhodnete sa sami, po prijatí objednávky ako zaplatíte, v hotovosti alebo kartou.
  8. Zľava pri samostatnom odbere. Vychutnajte si zaručenú úsporu -5% z výšky objednávky.

Vezmite prosím na vedomie! Nepoužívame predvarené jedlá ale varenie začíname až po prijatí objednávky. Preto je aj chuť sushi, pizze alebo woka vždy bezkonkurenčná. V následku čoho, niekedy potrebujeme trochu viac času na to, aby sme mohli jedlo v Prešove bezplatne doručiť. Nechceme svoju prácu vykonávať rýchlejšie na úkor kvality a čerstvosti a nechceme ani výrobu pred pripravených výrobkov, ktoré následne by sme uchovávali v mrazničke na niekoľko hodín alebo dokonca dní. Preto majte na pamäti malé oneskorenia z dôvodu dopravnej špičky. Pracujeme na tom, aby ste nielen mali jedlo, ale aby ste si ho aj užívali.

Museli ste čakať na objednávku viac, ako bol stanovený čas a vy ste neboli upozornený na meškanie? Prijmite naše úprimné ospravedlnenie a firemný kupón. Môžete ho použiť pri nasledujúcej objednávke a zadarmo získate od šéfa ďalšiu porciu sushi. Dobrú chuť!

S Kvadrat Sushi & Pizza sa bezplatná donáška jedla v Prešove dostala na novú úroveň. Bavte sa s nami!